Каталог товаров
Энергосберегающие обогреватели EKOSTAR (потолочного типа)
Стекло пакетные обогреватели ECO-GLASS
Скляні інфрачервоні обігрівачі EKOSTAR (настінні, стельові)
Энергосберегающая жидкая теплоизоляция CERAMIZ
Керамические обогреватели EKOSTAR (настенного типа)
LED светодиодное освещение
Терморегуляторы (датчики температуры, термостаты)
Твердотопливные котлы
Коротковолновые (световые) инфракрасные обогреватели
Сушки для рушників (Рушникосушки)
Тёплый пол EKOSTAR (нагревательный кабель)
Клеммные колодки EKOSTAR
КОНДИЦИОНЕРЫ
Вироби з акрилу EKOSTAR

искать в найденном
Расширенный поиск

РОЗРАХУНОК ОПАЛЕННЯ

ПОРТФОЛИО СИСТЕМ ОТОПЛЕНИЯ EKOSTAR

О НАС

ФОТОГАЛЕРЕЯ EKOSTAR

ВИДЕО ОБОГРЕВАТЕЛИ EKOSTAR

ВІДЕО РІДКА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

ДОСТАВКА 

ДОКУМЕНТЫ EKOSTAR

ДОКУМЕНТЫ ЦЕРАМИЗ

ДИЛЕРАМ

Контакты
м.Тернопіль 
вул. Бродівська, 44А
(біля "АРС-Кераміка") 
(098) 894 11 99 (Viber) 
ekostar.te.ua@ukr.net 

 


Логин
Пароль
Вход

Регистрация  |  Мой пароль?

Статистика
Сейчас в магазине
В магазине: 1 посетитель(ей)

Статистика за сегодня
Просмотров за сегодня: 120
Посетителей за сегодня: 63

Статистика за всё время
Всего просмотров: 983357
Всего посетителей: 317382


 

Рідка теплоізоляція Ceramiz standart 5L/10м2

Обсудить (0 мнений)Главная / Энергосберегающая жидкая теплоизоляция CERAMIZ
Рейтинг товара:
Рідка теплоізоляція Ceramiz standart 5L/10м2 сравнить

Рідка теплоізоляція CERAMIZ 
Standart 5L/10 м2

- високоефективний для теплоізоляції фасадів будинків, дахів, внутрішніх стін, укіс вікон, бетонних підлог, трубопроводів гарячого і холодного водопостачання, газопаропроводу, повітропроводів для систем кондиціонування, систем охолодження, різних ємностей, цистерн, трейлерів, рефрижераторів і т. п.

Температура експлуатації: - 45°С + 220°С.
Температура нанесення:    + 7 °С + 50 °С.
Приблизна витрата матеріалу на два шари: 1 літр / 2 м2.
Фасування: 5 літрів (10, 20, 40 л.)

Ceramiz Standart  - це рідка теплоізоляція, яка після висихання утворює еластичне термо-, гідро- і шумо-ізоляційне покриття. Забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхувальну) та іншого захисту бетонних, металевих, залізобетонних, цегляних, дерев'яних, скляних, гумових поверхонь. Початковий стан - суспензія білого кольору, в основу якої входять скляні мікросфери на каучуковій основі, пов'язані водоемульсійною, полімерною композицією.  
— ваша оценка товара

1 400.00грн.


Описание товара

CERAMIZ - "Standart" - це рідка теплоізоляція, яка після висихання утворює еластичне термо-, гідро- і шумоізоляційне покриття. Забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхувальну) та іншого захисту бетонних, металевих, залізобетонних, цегляних, дерев'яних, скляних, гумових поверхонь. Початковий стан - суспензія білого кольору, в основу якої входять скляні мікро-сфери на каучуковій основі, пов'язані водоемульсійною, полімерною композицією.
Після нанесення на поверхню і висихання виходить покриття, яке може бути різних кольорів - сірого, білого або будь-яких інших. Воно володіє певним ступенем пластичності та еластичності. Додаткові функції матеріалу - це захист від корозії, водовідштовхувальний ефект (гідрофобні властивості), теплоізоляція і т. д.
Матеріал може застосовуватися для самих різних поверхонь - цегли, бетону, металу, дерева, залізобетону та інших матеріалів. Серед рекомендованих сфер застосування - водопроводи і повітропроводи, засувки і запірні механізми, які потрібно захистити від перегріву, опалювальне обладнання, котли, печі. Завдяки рідкої консистенції нанесення не відрізняється від звичайної фарби, використовуються ті ж інструменти - кисть або валик.
Кожен матеріал проходить суворі випробування при перевірці на відповідність стандартам якості, тому брак і відхилення від норми неможливі. Перевіряється не тільки коефіцієнт термозахисний, але і міцність, еластичність, що впливає на довговічність покриття та оптимальні експлуатаційні властивості. Крім своїх основних якостей, дане покриття використовується з метою знизити вагу готового виробу, зменшити витрату будівельних матеріалів, а також комфортність використання різних конструкцій і матеріалів. Важливо, що теплоізоляція дозволяє більш раціонально використовувати енергію на опалення будівлі, це забезпечує зниження витрат на обігрів.
Рекомендується використовувати в якості
фінішного покриття внутрішніх і зовнішніх поверхонь житлових і промислових об'єктів з метою зниження тепловтрат, теплоізоляції труб і трубопроводів для запобігання нагрівання, нанесення на запірну арматуру і засувки, з метою захисту від розпечення та зниження температури. Обробка технологічного обладнання: котлів, теплових камер, бойлерів, печей випалу і т. п. Наноситься як фарба, а діє як "тепловий бар'єр"! Після висихання і полімеризації матеріалу, на фасаді утворюється плівка з пов'язаних мікросфер, яка працює як термос: влітку не допускає нагрівання поверхні (до 95% сонячного випромінювання відбиває від приміщення), а взимку її охолодження (до 70% теплового випромінювання повертає в середину приміщення). Еластична основа покриття, заповнює і стягує існуючи мікропори і мікротріщини на фасаді, не дозволяючи їх подальшому розширенню та захищаючи від дії навколишніх середовищ.

Колір готового покриття - білий, матовий, легко корегується.            

Інструкція з використання:

Перед застосуванням, необхідно ретельно розмішувати вручну, протягом 7-10 хвилин, або механічно, при цьому обороти міксера не повинні перевищувати 150-200 обертів за хвилину, і при необхідності, з додаванням 5% води від маси матеріалу.

Наносити матеріал можна пензликом, малярним валиком з дрібним ворсом вирівнюючи шар покриття. Готове покриття складається з двох шарів. Товщина одного шару 0,7 мм. Можливо нанесення безповітряним розпилювачем з тиском матеріалу на виході з сопла 60-80 бар. Шар товщиною 0,4-0,5 мм виходить при трьох (проходах) розпилювачем.

Перевищення товщини одного шару матеріалу, перешкоджає повному випуску випаровування вологи, що призводить до втрати теплофізичних властивостей і деформації покриття. Час висихання одного шару - 24 години.

Поверхня на яку наноситься ізоляція повинна бути сухою, очищеною від пилу, при необхідності знежирена за допомогою розчинників. Цегляні і цементні поверхні, бажано попередньо заґрунтувати акриловою ґрунтовкою. Нерівні поверхні вирівняти за допомогою мастики. Температура поверхонь та навколишнього середовища під час нанесення і висихання покриття, не нижче +7+10 С. Не допускати роботу у вологу погоду, з вологістю повітря більше 80%.

Діапазон робочих температур від - 45 ° С до + 220 ° С.
Температура нанесення матеріалу «Ceramiz - Стандарт» від + 7 ° С до + 50 ° С.

Приблизна витрата матеріалу на два шари: 1 літр / 2 м2.

Зберігання: Зберігати та транспортувати при температурі не нижче за + 7С, в щільно закритій тарі та не допускати тривалого впливу сонячних променів. Перед використанням перемішати та застосовувати згідно вказівкам інструкції. Суміш розбавлена водою раніше, зберіганню не підлягає.

Застереження: Недотримання інструкції для застосування та нанесення, порушення правил зберігання CERAMIZ, можуть привести до втрат теплоізоляційних властивостей та зовнішнього вигляду матеріалу. Обов'язково дотримуватись загальних правил гігієни в процесі роботи, при попаданні в очі, ретельно промити теплою водою.     

Властивості: Не токсичний. Екологічно чистий.                     

Найменування Характеристики
Вага одного шару 0,4 кг/м2
Водопоглинання 0,03 г/см3
Час висихання при (20±2)°С 24 години
Коефіцієнт паропроникності (при товщині шару 1,2 мм.) 0.44 мг/м ч Па
Лінійне подовження 65%
Відносне подовження при розриві, не менше 5%
Щільність в рідкому вигляді 600-850 кг / м3
Щільність сухого залишку 300-400 кг / м3
Міцність при ударі 50 Кг / см2
Міцність зчеплення при відриві з металом 1,53 Мпа
Світловідображення 82%
Температура поверхні при нанесенні матеріалу +5 +35 ° С
Температура експлуатації від - 45 до +220 ° С
Тепловіддача до 20 ° С
Теплопровідність 0.034 Вт / м * К
Питома теплоємність 1.08 кДж / кг ° СЗадать вопрос

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.
Ваше имя
E-mail
Ваши вопросы относительно товара
Отправить