Каталог товаров
Энергосберегающие обогреватели EKOSTAR (потолочного типа)
Стекло пакетные обогреватели ECO-GLASS
Скляні інфрачервоні обігрівачі EKOSTAR (настінні, стельові)
Энергосберегающая жидкая теплоизоляция CERAMIZ
Керамические обогреватели EKOSTAR (настенного типа)
LED светодиодное освещение
Терморегуляторы (датчики температуры, термостаты)
Коротковолновые (световые) инфракрасные обогреватели
Сушки для рушників (Рушникосушки)
Тепла підлога EKOSTAR (карбоновий кабель)
Клеммные колодки EKOSTAR
КОНДИЦИОНЕРЫ
Вироби з акрилу EKOSTAR

искать в найденном
Расширенный поиск

РОЗРАХУНОК ОПАЛЕННЯ

ПОРТФОЛИО СИСТЕМ ОТОПЛЕНИЯ EKOSTAR

О НАС

ФОТОГАЛЕРЕЯ EKOSTAR

ВИДЕО ОБОГРЕВАТЕЛИ EKOSTAR

ВІДЕО РІДКА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

ДОСТАВКА 

ДОКУМЕНТЫ EKOSTAR

ДОКУМЕНТЫ ЦЕРАМИЗ

ДИЛЕРАМ

Контакты
м.Тернопіль 
вул. Об'їзна, 12
(ринок "Західний")
(центральний вхід) 
(EKOSTAR Електричне Опалення)  
(098) 894 11 99 (Viber) 
ekostar.te.ua@ukr.net

 


Логин
Пароль
Вход

Регистрация  |  Мой пароль?

Статистика
Сейчас в магазине
В магазине: 3 посетитель(ей)

Статистика за сегодня
Просмотров за сегодня: 105
Посетителей за сегодня: 44

Статистика за всё время
Всего просмотров: 999532
Всего посетителей: 323509

 

Новости
19.09.2020     Компанія Екостар пропонує нагрівальний карбоновий кабель EKOSTAR (вуглецевий) у тефлоновій ізоляції, діаметром 3,0 мм., опір 33 Ом.
У карбоновому нагрівальному кабелі, в якості провідника, застосована струмопровідна жила з вуглецевого волокнистого матеріалу з ізоляцією з тефлону.
Вуглецеве волокно має дуже високі властивості міцності. При всій своїй еластичності, шнур вуглецевого волокна практично неможливо розтягнути або порвати. Так само його неможливо спалити, вуглецеве волокно на перегорає. Має високу морозостійкість. Що стосується економії електроенергії то, на сьогоднішній день, економніше і надійніше вуглецевого волокна матеріалів немає. 

Вуглецеве волокно не володіє інерційністю, воно миттєво нагрівається при подачі на нього електроенергії і також миттєво охолоджується при відключенні подачі електроенергії. Ще один важливий факт те, що нитка вуглецевого волокна сумісна в роботі з усіма існуючими терморегуляторами.
Галузь застосування:
Вуглецевий кабель знаходить найширше застосування в побуті. Кабель використовується при монтажі систем опалення (теплі підлоги, теплі стіни), застосовується для обігріву трубопроводів і водостоків. Може бути використаний при виготовленні настінних інфрачервоних обігрівачів, теплих ковдр, підігрів сидінь для автомобілів. Відмінно зарекомендував себе як нагрівальний елемент в інкубаторах для яєць, брудерах, сушильних шафах і т. п. Завдяки тефлоновій ізоляції, що захищає нагрівальну жилу від агресивного кислотно-лужного середовища, кабель може бути застосований як на відкритих ділянках так і в цементних стяжках та клейких розчинах.

03.09.2019     Скляні обігрівачі економічні і ефективні, надійні та безпечні.
Скло настільки звичний всім компонент кожного приміщення (починаючи з вікон і дверей та закінчуючи декоративними елементами), що скляний настінний обігрівач EKOSTAR EG-N500 легко впишеться в будь-який інтер'єр: від сучасної квартири до дерев'яного дачного будиночка, від ультрамодного кафе до суворого офісу.
Скляні обігрівачі економічні і ефективні, надійні та безпечні, а простий і лаконічний дизайн робить їх настільки стильними, що вони стають самодостатнім елементом оформлення інтер'єру. Вони подарують м'яке, затишне і зовсім «невидиме» тепло, яке виникає наче нізвідки, приносячи з собою затишок та комфорт. Настінні скляні обігрівачі не мають обмежень по висоті кріплення, так як їх поверхня не нагрівається вище 90 градусів, тому їх можна розміщувати в будь-якому зручному місці. Вони не вимагають ніякого спеціального догляду достатньо просто протирати пил. А їх виняткова надійність та довговічність позбавить вас від проблем з опаленням на довгі роки.

02.09.2019     Нова розробка від компанії "EKOSTAR" Скло-пакети з електрообігрівом ECO-GLASS!
Сьогодні на ринку зустрічаються скло пакети одно-камерні, двокамерні, трьох камерні з поліпшеною тепло і звукоізоляцією, компанія
EKOSTAR пропонує абсолютно новий продукт - це скло-пакет з підігрівом.
За рахунок напилення на скло діоксиду металу і підключення через електроди та дріт до мережі 220 Вольт.
 

Новий скло-пакет ECO-GLASS, забезпечує обігрів внутрішнього скла скло-пакета, тим самим відсікає тепло втрати від вікна. При середньому розмірі вікна площею до 1,7 м. кв, витрати електроенергії складають від 40 до 350 Вт / год, залежно від заданої температури в приміщенні та на склі. Дана система виключає обмерзання вікон, а також утворення конденсату. Скло-пакет може використовуватися як основний засіб обігріву приміщення, так і як допоміжний, тим самим дозволяючи економити на електроенергії.
Скло-пакет виготовляється тільки з якісного загартованого скла не менше 4мм. та має систему автоматичного вимкнення в разі пошкодження або руйнування скла.
Область застосування досить широка, від звичайних вікон в квартирах і приватних будинках, до літніх терас, критих басейнів, зимових садів, оранжерей і інших приміщень.
Переваги даних скло-пакетів полягає в тому, що їх можна використовувати як альтернативу звичайним обігрівачам конвекційного типу, в приміщеннях з великим склінням, де завжди є ймовірність великих тепло-втрат.

21.08.2019     Инфракрасные обогреватели это оборудование нового поколения, которое позволяет быстро и комфортно нагревать жилое пространство без ущерба для здоровья человека.
Может использоваться в небольших комнатах или в больших помещениях. Используется в помещениях с любой конструкцией стены. Обогреватели обозначены буквой (EG). Ekostar включает в себя следующие серии: серии Е, серии А, серии EG-N, серии R, серии PRO. 


Используя наши инфракрасные обогреватели промышленного диапазона, высота потолка помещения может достигать от 3 до 10 метров. Источником первичного нагрева для помещения любой сложности могут применяться инфракрасные обогреватели, а также как дополнительный источник отопления на промышленных объектах, мастерских. Монтаж отопления Ekostar можно осуществлять квалифицированными специалистами-электриками. 
Обогреватели EKOSTAR идеально подходят для отопления: номеров, апартаментов, магазинов, школ и детских садов, санузлов, жилых и нежилых помещений, коридоров, балконов, офисов, домов, коттеджей и т. д.

15.02.2019     CERAMIZ - стеклянные микро-сферы на каучуковой основе, связывающиеся водоэмульсионной полимерной композицией.
CERAMIZ специальное средство, разработанное как материал для утепления фасада зданий, крыш, потолков, полов и внутренних стен помещений, антикоррозийной обработки всевозможных поверхностей, что значительно влияет на снижение тепло потерь в зимний период, экономия может достигать более 40%. Состав теплоизоляции включает в себя стеклянные микро-сферы на каучуковой основе, связывающиеся водоэмульсионной полимерной композицией, что после нанесения материала создает эластичное теплоизоляционное, шумоизоляционное, гидрофобное (водоотталкивающие) покрытие защиты поверхностей с бетона, железобетона, метала, кирпича, дерева, стекла, резины, разной сложности и предназначения. 

 

21.10.2018     інфрачервоне опалення EKOSTAR не шкодить здоров'ю, а навпаки сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі людини.
 Стельові інфрачервоні обігрівачі EKOSTAR працюють за принципом довгохвильового інфрачервоного випромінювання, що не випалює та не нагріває кисень в приміщенні, а передає тепло предметам, підлозі, стінам, людям. інфрачервоне опалення EKOSTAR не шкодить здоров'ю, а навпаки сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі людини. Обігрівачі EKOSTAR під час роботи не виділяють запахів, звуків та не світять червоним, а розсіюють тепло рівномірно по всьому приміщенню нагріваючи предмети. 21.04.2017     Утеплення стін будинку рідкою теплоізоляцією CERAMIZ (098) 894 11 99.
Найбільш ефективне утеплення стін будинку - це використовувати при утепленні сучасні технології, а точніше рідку теплоізоляцію CERAMIZ.Теплоізоляційний матеріал CERAMIZ був розроблений відомими українськими вченими. Завдяки своїм складом і новітньої технології виготовлення утеплювач CERAMIZ більш ефективний ніж всі відомі і так широко застосовуються зараз матеріали. Одним з найкращих характеристик є те, що при товщині всього в 2 мм дана теплоізоляція показує на практиці застосування в утепленні стін будинку дивовижні результати. А саме, її теплоізоляційні властивості вище звичайних матеріалів в 2-3 рази при рекомендованої товщині. При цьому вартість утеплення стін будинку нашим матеріалом в 1,5-3 рази дешевше. Витрати зводяться тільки до покупки рідкої теплоізоляції, адже її нанесення елементарне. Наноситься звичайним фарба-пультом, валиком або пензликом для фарби.
Рідку теплоізоляцію CERAMIZ можна наносити з метою утеплення стін будинку, як зовні, так і всередині. Тобто вона застосовується для зовнішнього і внутрішнього утеплення будинків. Будь це приватний будинок, багатоквартирний будинок або ж взагалі нежитлова будівля. Адже в результаті обробки стін будинку теплоізоляцією нашого виробництва істотно зменшується тепловіддача. Стіни після обробки краще утримують тепло, що позначається на суттєвому зменшенні енерговитрат на утеплення.
Що дає утеплення стін будинку за допомогою теплоізоляції CERAMIZ? Постараємося відповісти якомога простіше: Утеплення будинку за допомогою цього утеплювача дозволить здешевити утеплення Вашого будинку і в майбутньому дуже багато економити на опаленні. Витрати мінімальні, а ефект утеплення будинку максимальний.
 

08.04.2017     Нагрівальний провід EKOSTAR у якому високоомні метали замінені вуглеволокном, що складаються з вуглецевого волокна.
Можливості нагрівального кабелю дозволяють йому працювати при напрузі від 5 до 380 вольт, дані характеристики дають можливість використовувати кабель в якості теплої підлоги в будь-яких приміщеннях, лазня, душова кабіна, сауна, ванна кімната, дитяча, операційні приміщення, приміщення призначені для тварин. Кабель нагрівальний EKOSTAR є найкращим способом підігріву підлоги у вологих приміщеннях.


Можна використовувати систему будь-якої потужності. Завдяки своїй гнучкості та м'якості, кабель здатний витримувати більше 10000 перегинань під усіма можливими кутами.
Відсутність в нагрівальному елементі металу, виключає таке явище як магнітне випромінювання. Кількість витрачуваної електроенергії нагрівального дроту, значно нижче ніж вимагає його металевий аналог.
Застосування силікону в ізоляції кабелю, дало можливість значно довше тримати 150С, дещо менше 200С, але при цьому повністю зберігаючи свої властивості та особливості.
Ще один плюс у використанні карбонового кабелю це насичування іонами повітря.
У порівнянні зі сталлю міцність проводу в 3-4 рази вище, а маса менше.
Якщо продовжувати порівнювати зі сталлю, потрібно враховувати і коефіцієнт лінійного теплового розширення, він у карбонового кабелю в 4-5 разів нижче.
Промені, які в інфрачервоному спектрі вимірюються у довжину хвилі 8-14 мкм., саме з них на 90% складається випромінювання, яке виробляє даний кабель, цей діапазон є ідеальним для віддачі та споживання тепла людським тілом.

06.04.2017     CERAMIZ - це рідкий утеплювач, з яким Ви дійсно почнете економити на опаленні.
Проблема з енергозбереженням стала однією з найактуальніших в Україні. За останні кілька років в промисловому секторі і комунальному господарстві різко зросли витрати на енергоносії. Для скорочення витрат паливо-енергетичних ресурсів дієве рішення це зменшення тепло-втрат зовнішньої оболонки промислових споруд, будинків та приміщень різного призначення та будь-якої складності.
 
Взимку для опалення будинків в Україні витрачається приблизно в три рази більше тепла, ніж в Скандинавських країнах, Німеччині та Фінляндії. Причина настільки великої витрати енергоресурсів криється в якості стін. Стіни звичайної багатоповерхової будівлі не відповідають вимогам теплозахисту і легко пропускають холод. Зокрема це стосується великопанельних будинків з керамзит блоків. 
 
Щоб уникнути високої витрати енергії на підтримку тепла в будинках, необхідно застосовувати ефективну теплоізоляцію. Для цього ідеально підійде рідка теплоізоляція «CERAMIZ» її використовують у фасадах будівель, покривають між панельні шви, дверні та віконні відкоси, лоджії та окремі частини конструкцій.
 
Сфери застосування CERAMIZ: 
Теплоізоляція фасаду у новому будівництві, реконструкції і реставрації 
- зменшення тепловитрат 
- ліквідація «містків холоду» 
- відсутність додаткового навантаження на фундамент 
- зниження надмірної вологості кам'яної кладки і поліпшення теплотехнічних характеристик кладки при реставраційних роботах 
- можливість ізолювати складні архітектурні фасади 
- захист від несприятливих атмосферних впливів, погодних явищ та збереження будівельної конструкції від руйнування 
- вирівнювання температури зовнішніх стін, позбавлення загороджувальних конструкції від температурних перепадів 
- можливість нанесення покриття у важкодоступних місцях 
- ефективні для захисту фасадів будівель, що піддаються вітровому навантаженню з високим вмістом солей (приморські райони) 
Теплоізоляція внутрішніх поверхонь загороджувальних конструкцій житлових і виробничих приміщень 
- зменшення тепловитрат 
- усунення промерзання стін 
- позбавлення від конденсату і цвілі при проведенні локальних ремонтів «проблемних» квартир 
- збереження корисної площі приміщень 
- збільшення освітленості 
- можливість нанесення покриття у важкодоступних місцях 
- зниження витрат та термінів проведення робіт в порівнянні з інакшими технологіями 

03.11.2016     Скло-обігрівачі EKOSTAR виробляються у двох серіях: EG-N і EG.
Скло-обігрівачі стельового типу серії EKOSTAR EG суттєво відрізняються від своїх стельових попередників по перше за своїм футуристичним дизайном, високим ККД, ще більшою економією електроенергії, а самою головною відмінністю новітній вид нагрівального елементу, основу якого складає термічне, загартоване скло, яке оброблене спеціальним струм-провідним покриттям. А як відомо з фізики, з розділу оптики, скло найкраще за своїми властивостями випромінює тепло, коефіцієнт якого 97%, що майже максимум та є найвищим показником по співвідношенню до нагрівальних електричних приладів 21 століття!Дуже важливим показником скло-обігрівачів EKOSTAR їх надійність, що випливає з найвищої якості та робить скляні інфрачервоні обігрівачі майже вічними у використанні. Тобто, щоб скло-обігрівач вивести з ладу, потрібно застосувати до нього тільки фізичну силу (розбивши скло, що практично не можливим) або відрізавши електричний дріт, більше його не чим не зіпсуєш до повної непрацездатності!

01.11.2016     Енергозберігальні обігрівачі EKOSTAR - це сучасний дизайн, безпека у використанні та великий вибір моделей за потужністю з мінімальним споживанням електроенергії.
Суперсучасні, безпечні та економні інфрачервоні обігрівачі EKOSTAR вже не один рік доводять свою надійність та унікальність в опаленні будь-яких приміщень на території України та Європи.Безпека клієнтів - це наша пріоритетна мета, характеристика, якій ми завжди приділяємо найпильнішу увагу. Адже безпека не буває занадто дешевою, особливо у виробництві таких складних пристроїв, як електронагрівальні прилади. На жаль, придбавши низькоякісну китайську підробку, покупець у разі пожежі ризикує заплатити не тільки своїм майном, а й найголовнішим - здоров'ям і навіть життям близьких. Всі обігрівачі, що випускаються під маркою EKOSTAR, обов'язково проходять необхідні випробування і мають всі необхідні сертифікати, у тому числі міжнародні, що гарантує вашу повну безпеку при дотриманні правил монтажу та експлуатації.
Зрозуміло, можна постаратися і знайти інфрачервоні обігрівачі дешевше. Але навряд чи цим займатимуться ті, хто дійсно високо цінує якість і надійність техніки, а також власну безпеку!03.10.2016     Якісні, економні обігрівачі EKOSTAR використовуються для основного та додаткового опалення будь-яких приміщень.
Всі ми - покупці та перед тим, як зробити будь-яку покупку, змушені замислитися: за що ми будемо платити свої гроші. На щастя, епоха дефіциту давно минула та ми живемо в цьому раю для покупців, в якому пропонується незліченну кількість товарів, начебто однакових за своїми споживчими якостями, але зовсім різних за ціною.І це стосується будь-якої продукції - від автомобілів до йогуртів. Для найбільш практичних покупців керівництвом до дії служить крилата фраза, авторство якої точно не відоме (її приписують різним не бідним людям, наприклад барону Ротшильду): «Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі». І це дійсно так: скажімо, побутова техніка, куплена за безцінь, швидше за все, виявиться нікуди не придатною, не буде відповідати своєму призначенню і швидко вийде з ладу, досить імовірно, що вам доведеться витратитися на її ремонт і врешті-решт все ж замінити дорожчим, але якісним товаром.
Маркетологи вчать, що найраціональніший підхід до вибору товарів - це аналіз співвідношення ціна / якість. Але що саме означає це співвідношення? Зрозуміло, це не якась точна формула, в яку можна просто підставити відповідні значення, що дозволить зробити однозначний і неспростовний висновок про доцільність тієї чи іншої покупки. Швидше, це правильне розуміння, які функції має даний товар, якими властивостями володіє та які можливості покупець може отримати за певну суму грошей. Однозначних параметрів тут немає, але стосовно до будь-якої побутової техніки фахівці виділяють наступні критерії якості: надійність, безпеку, зручність експлуатації, дизайн, широкий модельний ряд, що дозволяє задовольнити всі запити покупців. Ми постійно працюємо над тим, щоб інфрачервоні обігрівачі українського виробництва під торговою маркою EKOSTAR максимально відповідали всім цим критеріям.


22.08.2016     Інфрачервоні панелі EKOSTAR не шкодять здоров'ю людини, а навпаки позитивно впливають!
Яка шкода, що наноситься здоров'ю людини сучасною технікою? Цим питанням задавалась кожна людина, що використовує сучасні пристрої, такі як мобільний телефон або мікрохвильова піч, також це стосується інфрачервоних обігрівачів.При покупці інфрачервоних панелей EKOSTAR менеджери компанії часто стикаються зі схожими питаннями від споживачів. А саме тому Ми вирішили присвятити одну зі статей впливу на здоров'я людини наших обігрівачів. Хочу відразу звернути увагу читача на те, що інфрачервоні панелі від EKOSTAR абсолютно нешкідливі! Принципом роботи інфрачервоних панелей нагрівання самих предметів, а безпосередньо вже самі предмети передають тепло і нагрівають повітря, іншими словами обігрівачі працюють як сонячні промені. Медицина, шляхом проведення різноманітних досліджень довела, що при достатньому отриманні інфрачервоного тепла, у людини покращується циркуляція крові, тим самим позитивно позначаючись на процесах термічної регуляції в організмі. Із усього вищесказаного випливає висновок, що обігрівачі EKOSTAR не тільки не шкодять здоров'ю людей, а й позитивно впливають на природні теплообмінні процеси у наших з вами організмах, а значить покращують здоров'я і створюють комфортну температурну середу.

04.08.2016     Інфрачервоні обігрівачі EKOSTAR серії R.
Інфрачервоні обігрівачі серії R - це моделі з серії побутових і промислових приладів, що працюють за принципом випромінювання інфрачервоних променів, здатних давати тепло без шкоди для людей.
ІЧ обігрівачі "R"-серії по своїй потужності в стані бути основним джерелом опалення в побутових та промислових приміщеннях з вистою стелі від 3 метрів. Інфрачервоні обігрівачі підвішують під стелею або застосовують для їх установки арматуру освітлювальної системи.Енергозберігальні обігрівачі дозволяють економити фінансові кошти, оскільки можуть бути єдиним джерелом тепла в будинку, приміщенні, куди не потрібно буде проводити опалення іншого типу, адже котли, труби і радіатори, їх монтаж це трудомісткі і витратні види обладнання і робіт.
Надійність і економічність не єдині переваги обігрівачів серії "R". Споживача приваблює швидкість нагріву приміщення, а також комфортність обігріву.

03.08.2016     Склопакети з підігрівом ECO-GLASS.
Великі панорамні вікна терас і веранд приватних будинків, дахи басейнів, зимові сади і оранжереї, а також будівель зі складним архітектурним склінням часто стають не тільки предметом захоплення, а й джерелом проблем. Саме через них відбуваються значні тепловтрати, а зниження температури в приміщенні в холодну пору року веде до відсутності комфорту для всіх, хто в ньому живе або працює.Для приміщень, яким необхідний підвищений теплозахист, компанія EKOSTAR розробила ексклюзивну продукцію - електронагрівальний склопакет ECO-GLASS.
При допомозі струма-провідного шару на склі ECO-GLASS забезпечується максимальний рівний нагрів по всій площі.   
А термостат дозволяє легко та швидко, але при цьому з високою точністю установлювати задану температуру скла. Струма-провідний провід конструкції ізольований всередині віконного профілю, тому для людини, контакт з ним неможливий.
Електронагрівальний склопакет ECO-GLASS може застосовуватись для будь-яких систем, з багатьма видами профілю (дерево, пластик, метал).


21.07.2016     Чому необхідно використовувати CERAMIZ для утеплення стін?
Утеплення стін це обов'язковий крок, який необхідно виконати при комплексному утепленні будинку, квартири або будь-якої будівлі. Будь то житлове або нежитлове приміщення. Більшість, по-старому здійснюють утеплення стін зовні за допомогою пінопласту та інших малоефективних, трудомістких, а тим більше шкідливих матеріалів. Такі матеріали шкодять стіні, так як часто під ними стіна починає в прямому сенсі цвісти грибком. Також пінопласт дуже горючий і навіть з обробкою це не раз призводило до пожеж. Ось тому і потрібно використовувати для утеплення стін сучасні і передові матеріали. Саме таким матеріалом є рідка теплоізоляція CERAMIZ.
Рідка теплоізоляція виконує роль утеплювача для стін, в незалежності від матеріалу самої стін. Це відмінне утеплення для цегельних та каркасних стін, панельних, монолітних і збірних конструкцій. Її наносять тонким шаром за допомогою звичайного фарба-пульту або валиків, що істотно заощаджує гроші і час. Теплоізоляційні властивості вище в три рази, ніж використання пінопласту завтовшки 5 см. Абсолютно нешкідливий утеплювач для стін та для людей. Висока адгезія зі стінами. Влітку не дозволяє сонячним променям нагрівати стіну, а взимку морозу охолоджувати. І справляється з цим завданням краще загальноприйнятих утеплювачів для стін. Рідку теплоізоляцію CERAMIZ можна використовувати і усередині приміщень. Утеплення стін зсередини проводиться так само, як і зовні. Наноситися тонким шаром. На нанесену теплоізоляцію можна клеїти шпалери, фарбувати і декорувати.
Утеплювач CERAMIZ має всі необхідні сертифікати якості, висновки санітарних служб. На живих прикладах і розрахунками доведена ефективність, коли проводять внутрішнє утеплення стін і зовні. Наша цивілізація перейшла в еру технологій, тому довіртеся прогресу і використовуйте для утеплення будинку, квартири і будь-якої будівлі тільки сучасний матеріал, а саме рідку теплоізоляцію CERAMIZ.


16.06.2016     Склопакети з електрообігрівального скла ECO-GLASS - це повноцінна система обігріву!
Світло-прозорі конструкції найважливіший елемент будівлі, як з естетичної, так і з функціональної точки зору. Застосування в склопакетах електрообігрівального скла ECO-GLASS вперше перетворює вікна з джерела тепловтрат в повноцінну систему обігріву. Тепле скло підходить для будь-яких віконних систем і всіх видів профілю, дає можливість виготовлення склопакетів будь-яких форм і розмірів, для будь-яких цілей: вікна і двері, лоджії, зимові сади, зенітні ліхтарі. Воно ефективно вирішує основну задачу максимальне світло-пропускання при виключенні втрат тепла.Обігрівальне скло виробляється за унікальною технологією, прозоре струма-провідне покриття наноситься суцільним шаром і забезпечує рівномірний нагрів поверхні в широкому температурному діапазоні. Незважаючи на те, що нагрівальний елемент має багатошарову структуру, скло візуально не відрізняється від звичайного. Скло, яке виробляється компанією «Екостар» відповідає найвищим вимогам, має чудові характеристики і ідеальний зовнішній вигляд: абсолютно прозоре, без сторонніх включень, рівне, гладке, воно дозволяє природному освітленню безперешкодно проникати в приміщення і не дає оптичних спотворень.
Термічно загартоване скло абсолютно безпечне, має підвищену в кілька разів механічну міцність, не руйнується при перепадах температури або напруги, а також при попаданні холодної води на гарячу поверхню скла. Воно надійно протистоїть будь-яким атмосферним впливам, в тому числі сніговим у якості системи анти-заледеніння. Нагрівальний елемент має практично необмежений ресурс роботи і витримує будь-які експлуатаційні навантаження. Контакт людини з струма-провідним шаром виключений. Використання скла в приміщеннях з високою вологістю не тільки безпечне, але і відкриває додаткові можливості для його застосування в басейнах, ванних кімнатах, оранжереях.

09.06.2016     Нагрівальне скло ECO-GLASS купити в Тернополі (098) 894 11 99.
Компанія «EKOSTAR» піклується про комфорт своїх клієнтів, пропонуючи передові розробки для формування ідеального життєвого простору. Керуючись цим принципом, ми створили унікальне нагрівальне скло, яке працює від звичайної мережі 220 В.
               
Цей матеріал з видатними характеристиками використовується для виготовлення склопакетів і триплексу, які в подальшому стають головними елементами кінцевого продукту мансардних і класичних вікон, дверей, зенітних ліхтарів та інших оригінальних виробів. Нагрівальне скло створює усередині приміщення оптимальну температуру, зводячи тепловтрати до нуля. Відсікає за рахунок особливого зовнішнього покриття холодне повітря і літню спеку. А також служить датчиком безпеки при несанкціонованому проникненні.
Ми не просто пропонуємо корисні винаходи, ми працюємо для того, щоб зробити ваше життя кращим. Доторкніться до тепла разом з ECO-GLASS! І це не просто слова, а інновації в дії !

20.05.2016     Рідка теплоізоляція CERAMIZ області застосування.
Будь-який об'єкт, що потребує теплоізоляції, можна ефективно обробити за допомогою матеріалу CERAMIZ. Це можуть бути фасади будівель, дахи, всілякі трубопроводи (гарячої, холодної води, газу, нафти, пара і т. д.), повітропроводи кондиціонерів, цистерни, рефрижератори, різні ємності. Також він ефективно використовується в місцях, важкодоступних для інших теплоізоляційних матеріалів. Будь-які будівлі, металеві споруди, гаражі можна тепло-ізолювати за допомогою рідкого теплоізолятора CERAMIZ. Наша рідка теплоізоляція широко застосовна до будь-яких поверхонь і використовується на багатьох об'єктах.

 

Універсальність даного матеріалу рідкої теплоізоляції дозволяє його дуже широко використовувати на різних ділянках, що вимагають застосування теплоізоляції, антикорозійної обробки.
Рідка теплоізоляція CERAMIZ перед звичайною ізоляцією:

• матеріал має дуже низьку теплопровідність;

• не пропускає вологу, а також володіє антикорозійними властивостями;

• тривалий термін експлуатації ;

• не схильний до впливу перепадів температур, атмосферних опадів, сонячних випромінювань;

• широкий температурний діапазон експлуатації (від - 60 ° с до + 400 ° с, також готується до випуску модифікація з верхнім температурним показником в + 650 ° с);

• високі показники адгезії матеріалу;

• в процес виконання теплоізоляції залучається мінімальна кількість трудових ресурсів;

• екологічний та пожежа-стійкий;

• простота обслуговування і ремонту при виникненні пошкоджень;

• підвищена стійкість до механічних впливів.


05.05.2016     Рідка теплоізоляція CERAMIZ - це сучасний новітній матеріал для утеплення!
ПП «Екостар» є виробником надтонкого теплоізоляційного матеріалу CERAMIZ, який володіє кращими теплофізичними і експлуатаційними властивостями в порівнянні зі своїми закордонними аналогами. Високих якісних показників рідкої теплоізоляції вдалося домогтися завдяки використанню у виробництві фарби CERAMIZ найсучасніших інноваційних технологій, розроблених українськими вченими, а також застосуванню високоякісної сировини від кращих закордонних виробників. Це уможливило випустити на український ринок лінійку надтонких рідких теплоізоляторів, які не мають собі аналогів в співвідношенні ціна-якість.


Не секрет, що тепловтрати на промислових підприємствах, а також в сфері ЖКГ - це досить болюча тема. Тепер, завдяки теплоізоляції CERAMIZ, з'явилася можливість не просто швидко вирішити дану проблему, але і забути про неї на довгі роки. Адже рідкий утеплювач гарантовано виконує свої функції мінімум 15 років. Крім того, рідка теплоізоляція CERAMIZ - це не тільки чудова надтонка теплоізоляція, це ще й матеріал, що володіє високими антикорозійними властивостями.
Рідка теплоізоляція, продукція CERAMIZ сертифікована, відповідає вимогам українських та європейських стандартів. Це є гарантією стабільності і високої якості даної торгової марки. Скориставшись CERAMIZ один раз, ви назавжди забудете про існування інших теплоізоляційних матеріалів!